Meist.

- ASJATUNDJAD GASTRONOOMIA JA KONDIITRITOODETE ALAL -

TastyTasty pakub klientidele laialdast valikut tippkvaliteetseid delikatess-kondiitritooteid. Pähklikreemid sobivad suurepäraselt hommikusöögiks pannkookide või röstsaia juurde, kuid kindlasti maitsevad ja on kasulikud neile, kes armastavad valmistada jäätist või muid maiustusi. Pakume laialdast valikut erineva maitsega šokolaadi: piima-, tumedat, valget, cappuccino-, karamelli-, sidruni- või apelsinimaitselist šokolaadi. Unustamata ka laialdast püreevalikut, mille koostises on marju ja puuvilju üle 90%! Ja loetletu on vaid väike osa meie sortimendist, millesse oleme võtnud ainult kõige kvaliteetsemad looduslikud tooted, mis on samaaegselt maitsvad ja tervisele kasulikud.

Piiramatud loominguvõimalused – TastyTasty kinnitab seda mõtet iga päev luues erilisi kondiitri- ja kulinaariatooteid ning tehes koostööd toiduainetetööstuse professionaalide ja toiduainete tarnijatega.

TastyTasty ei seisa paigal, täiendab end pidevalt, töötab ja õpib. Uute kaasaegsete ideede ja parimate toodete leidmiseks võtame osa toiduainetetööstuse messidest ja seminaridest. Tänu ennastunustavale tööle ja kutsumusele, saame ikka ja jälle rõõmustada oma alalisi kliente, kelle arv kasvab pidevalt.

VÕTKE ÜHENDUST